fbpx

Harmonogram kurzu milionová pracovna

HARMONOGRAM KURZU

Vítejte. Zde si přečtěte úvodní informace k členské sekci a to, jak zde vše funguje a co vás čeká.

 

Aby vaše zapojení do tohoto programu proběhlo hladce a vy jste jím s přehledem prošli a získali z něj pro sebe co nejvíce, projděte si pečlivě tento harmonogram.

SYSTÉM PRÁCE A PRŮBĚH KURZU

 

  1. Tréninková videa pro každý modul uvolním každých 5 dnů. Doporučuji sledovat každý týden jednu lekci a vypracovat si úpravy se kterými se seznámíte ve videu. Tréninkem můžete projít svou rychlostí, v čase, kdy potřebujete. Nemůžete o nic přijít. Vše naleznete zde.
  2. Prostor pro komentáře je pod každým videem, kde je možné psát i pokládat otázky.
  3. V průběhu kurzu také uvolním postupně bonusy. Kdy budou uvolněny vidíte vždy u konkrétního bonusu.
  4. Pro otázky konkrétně na mě máte zvláštní sekci v Podpoře. Budu zde několikrát týdně odpovídat na vaše otázky. Také technické, administrativní nebo jiné otázky můžete pokládat v sekci Podpora nebo je posílat na info@smysluplnebydleni.cz

 

 

CO UDĚLAT JAKO DALŠÍ KROK?

 

STARTOVACÍ KROK – úvodní video

 

Zahajte celý kurz tímto videem na přivítanou.

 

DALŠÍ KROK – jednotlivé lekce

 

1. TAJEMSTVÍ PROSTORU

 

Problém nikdy nevyřešíme na stejné úrovni na které vznikl.

Proto se mnou pojďte změnit úhel pohledu. Dnes spolu objevíme novou perspektivu. Na interiér kolem nás už se budeme dívat jinýma očima. O to víc budeme usilovat o to, abychom se obklopili prostředím, které bude podporující a krásné. Pojďme tedy odhalit tajemství prostoru!

 

2.  VIBRACE

 

Vibrace jsou všude kolem nás.

Jak navibrovat prostor těmi vibracemi, které nás budou podporovat si ukážeme v dnešním videu.

Celý proces si rozfázujeme na 4 fáze, které budou stavět pevný základ našemu nově vznikajícímu prostoru. Dnes na Vás bude čekat zdánlivě jednoduchý úkol, ale věřte, že tomu jednoduchý neznamená snadný😊.

Ať už zařizujete novou pracovnu nebo pracujete s tou stávající bude potřeba zaměřit se na každou jednotlivou věc a popřemýšlet, zda ji ve svém prostoru chce nebo nechceme. Zda pro nás přináší pozitivní vibraci nebo naopak negativní. Zdánlivé maličkosti zaplňují náš prostor..i ta nejmenší může spustit spirálu energie, která může směřovat směrem vzhůru, ale i dolů.

 

3.  7 BRAN

Co všechno nás obklopuje a může mít vliv na naše podnikání? Je toho hodně, ale všechno se dá zvládnout. Sedm bran je nový pohled na energetická pole, která přináší emoce do našeho pracovního prostředí. Pro někoho už může být příliš neuchopitelný a nereálný..otázkou,ale zůstává, co všechno kolem nás ještě nebylo objeveno a za pár let bude samozřejmostí.

 

5. MILIONOVÝ ŠÍP

Zde posbíráme ovoce a posuneme prostor na vyšší úroveň.  Přirozeně a nenásilně. Mířit šípem bez terče je jako házet hráz na zeď. Když víme, kam míříme máme velkou pravděpodobnost, že se trefíme. Zformujte svůj milionový šíp a dejte vědět, že víte, co chcete a kam míříte!Prostor, který právě teď tvoříte Vám bude věrným druhem na Vaší cestě a už nikdy nebude střílet šípy na prázdno.

 

6. POZICE KRÁLE

Součástí programu jsou také základní dispoziční řešení pro Vaši pracovnu. Některé řešení nejsou snadné a mohou Vám přijít nepraktické a netradiční. Být králem svého podnikání se, ale opravdu vyplatí. Tuto metodu najdete všude, kde se pohybují úspěšní a vlivní lidé.A vy patříte mezi ně!

 

7. UZAVÍRÁME KRUH

Uzavíráme kruh čištění a dostáváme s k posledním dvěma fázím. Váš prostor bude po této lekci nejen zbaven energetických bloků, ale také dostane něco navíc, co Vám pomůže roztočit pomyslnou spirálu úspěchu mnohem rychleji.

8. OSOBNÍ ENERGETICKÁ ZÁŘE

Úspěšný business je založen na individualitě a na našich silných stánkách. Každý z nás máme jedinečné dary, které můžeme předávat ostatním a dělat, tak ze světa lepší místo. Objevit svoji energetickou záři se podaří jen málo lidem a naučit se s ní pracovat je opravdovým darem. 

9. PENÍZE

Poslední lekce plná informací, které znásobí naše finance.Jak zacházet s penězi? Jaký vztah k nim máme? Kam umístit lákadlo na peníze? To všechno spolu projdeme v této lekci.

10. BONUS

Meditace peníze Vám pomůže seznámit se energií peněz.

 

Děkuji, že jste zde. Tento kurz z vás dělá vybranou skupinu. Možná 0.1% lidí na světě zná a používá tyto techniky. Máte dar, máte talent, teď máte i postup, jak se obklopit prostorem, který Vám pomůže vydělat jmění.

Vzhůru na cestu.

Lenka Švachová, autorka programu

Vaše první lekce je zde