fbpx

MODUL 1 – LEKCE 3

STYLY INTERIÉRŮ

 

Objevte svůj styl a naučte se mluvit jeho slovy. Najít svůj styl, je jako popsat svoji DNA.

Zárukou úspěchu a očekávaného harmonického výsledku při navrhování interiéru je volba jediného stylu a respektování jeho pravidel, materiálu a barevných kombinací, nejlépe s otiskem vlastní individuality.

V dnešní lekci si představíme 17 zástupců nejčastějších stylů se kterými se můžete potkat v interiéru. Každý styl je detailně zpracován do přehledného e-booku, kde si ukážeme nejen jeho charakteristické stylotvorné prvky, barevnou paletu, ale také fotografie reálných interiérů.

Pro ty z vás, kteří se těžko rozhodují a neradi se vážou pevně  k jednomu stylu představím velmi chytrou metodu, která Vám ukáže jak zkombinovat více stylů dohromady.

Ale pozor! Především tady platí  – méně je více!

Více o tom ve videu…

Těším se na Vás!

S láskou

Lenka

Dolů pod videem najdete všechny materiály ke stažení. 

 

LEKCE  TŘETÍ

Výběr stylu může být pro někoho jasnou volbou a pro někoho běh na dlouhou trať.Nejprve si si projděte, ty styly, které se Vám líbí. A teprve potom projdě ty, které s Vámi až tolik nerezonují.

Doporučuji projít všech 17 stylů a to z toho důvodu, že při výběru osvětlení a nábytku budete mít jasnější představu o tom, který typ zařízení se k Vám bude hodit a který se naopak zcela vylučuje:)