fbpx

VÍTEJTE VE TŘETÍM MODULU

 

 

První modul je pro proces navrhování interiéru stěžejní. Všechny témata, které zde máme spolu úzce souvisí a jejich vzájemné propojení nám zaručí, že na konci své cesty budeme spokojeni výsledkem.

Všechny dílky se spolu spojí a vytvoří pevný základ pro praktický druhý modul, kde se energie kurzu přesouvá do reálných rozměrů, dispozic a také tolik diskutovaného osvětlení.

První modul obsahuje 4 LEKCE.

1. Co je interiérový design?

2. Koncept a inspirace

3. Styly interiérů

4. Barvy

Můžete se zde vrátit vždy, když si nebudete vědět rady nebo si bude potřebovat připomenout, jak vznikl Váš konceptboard nebo, který interiérový styl přirostl k Vašemu srdci a odráží Vaši jedinečnost a individualitu. 

V tom to modulu, také vybíráte jeden z hlavních aspektů návrhu a to je barevná paleta. Barva dokáže čarovat, díky 4 lekci bude mít Váš výběr jasný důvod a bude v souladu s vybraným hlavním stylem.

Všechny následující rozhodnutí budou snadné, protože díky modulu 1 máte v ruce něco, co většině lidí při zařizování jejich domova zcela chybí. Je to pevná půda pod nohama ( koncept )a výkonná zbraň ( výběr stylu nebo jeho kombinace) na cestě džunglí zařizování Vašeho domova snů.

 

Užívejte si tento tvořivý proces s hlavou v oblacích plnými doušky.Objevování atmosféry, osobního stylu a tvorba barevné palety je náročně příjemná disciplína.

Odhalte opravdovou krásu prostoru, který Vás bude po léta obklopovat. V další modulu už nás čeká práce, kde zapojíme levou hemisféru a budeme se pohybovat ve světě čísel a reálných rozměrů:)

 

S láskou

 

Lenka Švachová

 

SOURHN LEKCÍ TŘETÍHO MODULU

LEKCE 8

LEKCE 9